• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Diğer Faaliyetlerimiz


Çözüm ortağı olduğumuz  kardeş firmamız (Karok Bilişim Teknolojileri) ortak bir e-pazaryeri portalı projemiz bulunmaktadır.

www.gidatarimziraat.com.tr portalı;

Karok Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Elektronik Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti.olarak sahip olduğumuz www.gidatarimziraat.com.tr portalımız  e-pazaryeri sitesidir.

www.gidatarimziraat.com.tr portalımızda gıda, tarım ve ziraat alanlarında güncel haberler, yenilikler, ilan verebilme, mağaza açabilme, bilgi bankası ve forum gibi içeriklere ulaşabilirsiniz.

→Portalımızdan tarımsal, hayvansal ve gıda üreticileri, tarımsal üretim tedarikçileri, sektörel olarak perakende- toptan satış yapmak isteyen, ürün ve hizmetlerini duyurmak isteyen firmalar, üreticiler, tedarikçiler, uzmanlar faydalanabilir.

→E-İlanlar bölümünde sitemiz alıcı ve satıcının birbiri  ile iletişim kurmasına aracılık etmektedir. Ürünlerinizin ilanını bu bölümde kolayca verebilirsiniz.

→Sitemizde ürünlerinizin tanıtımı ve satışı için mağaza açıp, bu mağaza içerisinde ilan verip ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

→Ürünlerinizin hızlı ve uygun fiyatlı olarak satışını yapabilirsiniz.

→Sitemizde mevzuat & duyurular, hibeler & destekler bölümünde güncel olarak yayınlanan gıda, tarım ve hayvancılık ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.