• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

Mersin - Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlayan şirketimiz şu an, 1.200 m² si kapalı olmak üzere, toplam 2.700 m²’lik  alanda faaliyetlerine başlamıştır. Konusunda uzman personeli ile öncelikle bölgemizin ihtiyaç duyduğu  endüstriyel otomasyon, akıllı tarım uygulamaları, enerji verimliliği, üretim verimliliği, bilişim teknolojilerinin endüstri ile entegrasyonu, veri toplama ve analizi gibi alanlarda çözümler sunmaktadır.

Amacımız, hızlı ilerleyen teknolojiyi takip ederek, Endüstri 4.0 ve Tarım 4.0 felsefelerine uygun şekilde, her zaman en güncel ve en verimli sistemlerin endüstrimize ve tarım sektörümüze  kazandırılmasını sağlamaktır.


Firmamız kurucuları  Metin OKYAY'ın çocukları olan Ali Fırat OKYAY, Alper Melih OKYAY ve Lale OKYAY ATA’dır. 
 
   ♦ Metin Okyay, ODTÜ Kimya Mühendisliği mezunudur ve 50 yılı aşkın bir süredir iş, ticaret ve sanayi hayatında aktif olarak faaliyet göstermekte olan, yüzlerce insana iş ve aş olanağı sağlamış olan saygın bir yönetici ve girişimcidir. Ayrıca hali hazırda Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı 4 adet Anonim Şirketin de kurucu ortaklarındandır.
 
    Genel Koordinatör olan  Ali Fırat Okyay, ODTÜ Elektrik - Elektronik Mühendisliği Lisans ve Başkent Üniversitesinden İşletme Yüksek Lisans derecelerine sahiptir. Endüstriyel Otomasyon, Güneş Enerjisi Sistemleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Network Teknolojileri ve Proje Yönetimi uzmanlık alanlarıdır. Ayrıca çeşitli Kalite Yönetim Sistemleri Baş Denetçisidir ve ÇSGB  A-Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi sahibidir.
   
    Pazarlama - Satın Alma ve İdari  İşler  Müdürü olan  Alper Melih Okyay, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Lisans ve Başkent Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans derecelerine sahiptir. İş idaresi, Satış, Pazarlama ve Kurumsal İletişim, E-Ticaret  konularında derin iş tecrübesine ve bilgi birikimine sahip olup, bugüne kadar çalıştığı firmalarının kurumsallaşması, büyümesi, karlılığının artması, yeni pazarlara girmesi ve firma tanınmışlığının artması konularında ciddi katkılarda bulunmuştur.
  
    Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Sorumlusu  olan Lale Okyay Ata ise ODTÜ İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra Amerika’da bulunan Boston Üniversitesinde İş idaresi konusunda Yüksek Lisansını yapmış, çeşitli yönetim danışmanlığı firmalarında çalışmıştır. Doktora programı sonrası, son olarak Koç Üniversitesi bünyesinde ders veren bir akademisyendir. İstatistikî Veri analizi, İş zekası, Pazarlama Yönetimi,  Pazar araştırması, İş idaresi, Reklamcılık, İnsan Kaynakları Yönetimi, E- Ticaret gibi konular uzmanlık ve araştırma alanlarıdır.